thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (530)603 61 87

info@unimarkturk.com

Zemin Temizliği İstanbul

Zemin Temizliği hem hijyenik açısından hem dış görünüş bakımından en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgelerden birisi zemin temizliğidir.Genellikle tercih edildiği alanlar Ofis,Banka,Okul,Dershane,Lokal,Hastane,Mağaza gibi yerlerde temiz temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Unimark Temizlik, zeminlerinizin kaplamalarına bağlı olarak en uygun olan koruyucu maddeler kullanarak uzun süre temiz kalmasını sağlarız. Zemin cilalama hizmeti sayesinde zeminleriniz, parkeleriniz, mermerleriniz ilk günkü gibi sapasağlam kalır ve yeni görünür. İnşaat sonrası zemin temizliği için de Unimark zemin temizliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Zemin temizliği konusunda profesyonel kadromuz temizlenecek alanla ilgili detaylı bilgileri sizden alarak en iyi teklifi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Zemin Temizliği Kapsamında Verdiğimiz Hizmetlerimiz

  • Profesyonel Zemin Temizliği,
  • Parke Zemin Temizliği,
  • Mermer Temizliği ve Cilalaması,
  • Günlük Zemin Temizliği,
  • Doğal Taş Zemin Temizliği,
  • PVC Zemin Temizliği

Unimark Temizlik, Zemin temizliği istanbul bölgesi genelinde sizlere son teknolojik makinelerimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile birlikte İstanbul çevresinde sizlere en iyi hizmet vermeyi istiyoruz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (530)603 61 87
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz