thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (530)603 61 87

info@unimarkturk.com

Zemin Temizliği

Günümüzde Zemin Temizliği oldukça farklılık ve uzmanlık gerektiren bir boyutta değerlendirilmedir. Zira zemin temizlik sektörü bu bağlamda inşaat sektörü ile beraber gelişime ve değişime uğramıştır.Firmamız zemin temizleme hizmetlerinde öncelikle zemin temizleme makineleri ve özel zemin temizlik kimyasalları kullanmaktadır. Sunmuş olduğumuz zemin temizliği hizmetlerimizde müşterilerimize sorunsuz ve kesin çözümler taahhüt etmekteyiz.

Bununla beraber ekonomik ve kaliteli olmak da uzmanlığımızın diğer bir ayağını oluşturmaktadır.

HER TÜRLÜ ZEMİN TEMİZLİĞİ HİZMETİ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Tel: 0212 601 00 77 Gsm: 0549 546 16 26

Zemin Temizlik Firmaları

zemin temizliğiZemin temizlik firmaları arasında öncü firmalardan olan şirketimiz, bir çok kurumsal firmaya hizmet sunmanın haklı gururu ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere geniş bir alanda hizmet sunabilecek alt yapı ve tecrübeli kadroları ile zemin temizlik hizmetlerinize talibiz…

Firmamızdan talep edebileceğiniz zemin temizleme hizmetlerimiz:

  • Endüstriyel beton zemin temizliği,
  • Boyalı beton temizliği,
  • Beton zemin toz temizliği,
  • Lastik izi ve leke, kir, yağ kalıntıları temizliği,
  • boya artıkları ve özel leke temizliği

hizmetlerimiz sizler için kesin ve etkin çözümlerle sunulmaktadır.

Hizmet Alanlarımız; Fabrika zemin temizliği, depo zemin temizliği, gıda depo alanı zemin temizliği, hastane ve sağlık tesisleri zemin temizliği,okul zemin temizliği, metro ve otopark zemin temizliği, epoksi zemin temizliği, pvc zemin temizliği, çini zemin temizliği v.b. tüm zeminlerin temizliği, bakımı ve parlatılması konularında destek talep edebilirsiniz.

Zemin Cila

Zemin cilalama işlemleri için iki çeşit yöntem vardır. Bunlar;

Kristalize Cila

Mermer, traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama işlemidir. Zemine uygun makina ve kimyasal ürünler kullanılarak cila zeminle özdeşleştirilir. Mermer gibi doğal taş zeminlere cila yapma işi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun vadede karlı bir cilalama işlemi olarak görülmektedir.

Polimerize cila

Polimerize cila da mermer ve traverten gibi yüzeyler için kullanılan cilalama türüdür. Polimerize cila, kristalize cila ile kıyaslandığında daha az dayanıklı bir cilalama türüdür ve maliyet olarak daha uygundur. Ancak bizler uzun ömürlü oluşuyla kristalize cilayı tavsiye ediyoruz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (530)603 61 87
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz