thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (530)603 61 87

info@unimarkturk.com

Dış Cephe Temizliği İzmir

İzmir, son 10 yılda yüksek binalarında artışı ile dikkat çeken bir şehir olmuştur. Beylikdüzü, şişli, kartal başta olmak üzere tüm ilçelerde plaza ve residence tipi binaların çokluğu yeni bir temizlik kolu olan dış cephe temizliği sektörünü yıldız haline getirmiştir. İzmir dış cephe temizlik şirketleri arasında karar verme süreci de oldukça zorludur. Yeterince profesyonel olmayan temizlik şirketleri ile çalışan plaza ve residence yetkilileri bu konuda daha titizlikle davranmalı, çalışacağı dış cephe temizliği firmasına karar vermeden evvel firmanın referanslarını ve çalışma şeklini sorarak öğrenmelidir.

İzmirVe İstanbul Dış Cephe Temizliği Verdiğimiz Alanlar

  • Sepetli dış cephe temizliği,
  • Dış cephe asansörlü silim,
  • Kule Plaza Residence cephe temizliği,
  • Dağcı Sistem Temizlik sistemleri

Unimark Temizlik, dış cephe temizleme firmaları arasında kendine yüklediği vizyon, profesyonel ekip ve ekipmanları, türkiyenin dört yanına uzanan kadrosuyla dikkat çekmektedir.

Unimark Temizlik, dış cephenizin yapısına göre seçeceği kimyasal ürün ve ekipmanları yalnızca sizin için titizlikle seçer ve uygulamaya başlar. Dış cephenizin temizliği için fiyat bilgisi öğrenmek için tek yapmanız gereken ücretsiz keşif formu doldurarak profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (530)603 61 87
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz