thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (530)603 61 87

info@unimarkturk.com

Biz Kimiz

Profesyonel işletme ve kurumlarda, tesis yönetim hizmetlerinin, bilgi sistemleri destekli yönetim uygulamalarının sektöründe öncü şirketlere devredilmesi ile tesislerin hizmetlerine değer katılmaktadır. Bugün büyük kurumlar ve gruplar sahip oldukları tesislerin yönetimini profesyonel hizmet ve yönetim şirketlerine devretmektedir. Bu hizmetleri gerçekleştiren lider kurum olmanın gururunu yaşamaktayız.

Misyonumuz açıktır; Başarıları için kritik olan hizmetlerini bize emanet etmiş müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak

UniMark Türkiye olarak ulusal hizmet ve kalite anlayışımızı tüm dünyaya transfer ediyoruz.

Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın, bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.


İnsan kaynağımıza yönelik çalışmaların temelinde öncelikle çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri yatmaktadır. Çalışanlarımızın yaratıcılık yetkinliklerini geliştirirken, yöneticilerimizin de değişen durumlarda karar alma ve liderlik yetkinliklerini geliştiririz.

UNİMARK İnsan Kaynakları uygulamalarının en önemli basamağı şüphesiz insan kaynağı gelişimini sürekli kılmaktır.

Türkiye yeni bir geleceğe hazırlanırken biz de deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek gözden geçiriyoruz. Geride bıraktığımız yıllar için performansımızı değerlendirecek olursam, koyduğumuz hedeflere ulaştığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. büyüme oranımız %50’’lere ulaşmıştı. Hizmet anlayışımız, çalışma şevkimiz ve dinamizmimiz ile ondan sonraki yıllarda da doğru adımlarla ve planladığımız şekilde büyümeye devam ediyoruz.

Hizmetlerin Tek Personel ÇalIşan Projelerin GPRS Sistemi Ile Denetlenmesi Aynı Zamanda Projelere Personel Takip Sistemleri TakIlarak Merkezimizden Online Olarak Denetlenmesi, Personel Kıyafetlerimiz Haftalık Olarak Bizim Tarafimızdan Yıkanması Yapılarak Daha Hijyenik Ve Daha Kurumsal Olunması Sağlanmaktadır. Almış Olduğumuz Projelerede Personelin Temiz ve Kirli Dolapları Şirketimiz Tarafından sağlanmaktadır. Personel Kıyafetlerimiz Müşterimizin Faaliyetine Göre Müşteriye Özel Hazırlanmakta Olup, Müşterimizin Şirket Reklamları Personel Kiyafetlerimizde yer Verilmektedir. Unimark Olarak Her Yıl Yayımladığımız Dergimiz ile Müşterilerimize Yer Vererek Reklamlarını Yapmalarını Kazançlarına Kazanç Eklemeleri Sağlanmaktadır. Bu hizmetimiz Ücretsizdir.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (530)603 61 87
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz