thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (530)603 61 87

info@unimarkturk.com

Bakırköy Temizlik Firmaları

Unimark Temizlik Hizmetleri, Bakırköy Temizlik Firmaları arasında önemli bir yere sahip kurumsal firmadır. 7 gün temizlik hizmetlerini sürdüren firma, bu sayede bakırköy temizlik firmalarına göre tercih edilir bir yapıya sahiptir. Bakırköy bölgesi için talep edeceğiniz tüm, avm temizliği, dış cephe temizliği, zemin ve inşaat sonrası temizlik işleriniz için Unimark’dan hizmet alabilirsiniz.

Unimark Temizlik olarak çalıştığımız tüm firma ve bireysel müşterilerimiz tarafından tercih ve tavsiye edilmenin mutluluğunu yaşıyor ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

Bakırköy AVM Temizliği

Bakırköy alışveriş konusunda İstanbul genelinde çok önemli bir yere sahiptir. Hafta içi- hafta sonu farketmeksizin her zaman alışverişin yoğun olduğu bölgede birçok AVM bulunmaktadır. AVM temizliği konusunda Bakırköyde hizmet veren Unimark, bu konuda güçlü referanslara sahiptir.

Bakırköy Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği konusunda da Bakırköyde aktif hizmetlerini sürdüren Unimark, sepetli dış cephe temizliği, asansörlü dış cephe temizliği, plaza, residence dış cephe temizliği, dağcı dış cephe temizliği hizmetlerini sürdürmektedir.

Bakırköy Zemin Temizliği

Zemin temizliği inşaat sektörü ile birebir bağdaşan bir bölüm olarak karşımıza çıkmaktadır. İnşaat sonrası temizliğinde zemin temizliği çok önemli bir yere sahiptir. Bakırköyde inşaat sonrasında zemin temizliğinde Unimark Temizliği tercih edin. Farkı sonuna kadar hissedin.

Uzmanlık ve profesyonellik gerektiren tüm temizlik işlerinizde Bakırköy Temizlik Firmalarından biri olan Unimark Temizlik olarak hizmet sunuyoruz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (530)603 61 87
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz