thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Yangın Sonrası Temizlik

Ev ve işyerleri beklenmedik kazaların en çok yaşandığı yerlerdendir. Bu tip kazaların başında da yangın gelmektedir. Yangın sonrası hem maddi hem de manevi büyük hasarlar meydana gelmektedir. Yangın sonrası izlerden kurtulmak da çok kolay değildir. Yangın sonrası izlerden kurtulmak için atılacak adımların başında temizlik gelmektedir. Bu sebeple yangın sonrası temizlik firmaları çok önemlidir.

Küçük yangınlarda izlerden kurtulmak temizlikle kolay olmasına karşın, büyük yangınlarda bu durum daha da zor bir hal almaktadır ve uzman bir yangın sonrası temizlik firması ile çalışmak en doğru yol olacaktır. Yangın sonrası eşyalara sinen iz ve duman issinin arındırılması gerekmektedir. Yangın izlerinin giderilmesi için profesyonel temizlik şarttır.

  • Yangın sonrası eşyalar alandan boşaltılarak alçı işlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi halde duvarlarda meydana gelen tahribat başka türlü giderilemez.
  • Alçı yapıldıktan veya alçı gerekmemesi durumlarında duvarların boyası ve tavan boyası yapılması gerekmektedir. Yangının izlerinden kurtulmak için kaliteli ürünler ve işçilik olmalıdır. Aksi halde yangın izleri boyanın altından gözükecektir.
  • İşyeri temizliğinden sonra yangına mahsur kalmış eşyalarda temizlik yapılmalıdır.

Yangın gibi bir felaketten en az kayıpla kurtulmanız için gerekli olan tüm temizlik hizmetlerini profesyonel ekibimizle uyguluyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz