thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Temizlik Şirketi Tavsiye

Temizlik şirketlerine duyulan güven merdivenaltı firmalar yüzünden her geçen gün azalmıştır. Bu sebeple gerek ev temizliği, ofis temizliği gibi hizmetlerde gerekse fabrika temizliği gibi hizmetlerde iyi bir temizlik şirketi bulmak zorlaşmıştır. İnce eleyip sık dokuyan müşteriler genellikle tavsiye edilen temizlik şirketlerini tercih etmektedir.

temizlik şirketi tavsiyesi

Tavsiye Edilen Temizlik Şirketleri

Unimark temizlik şirketi olarak bizler, 10 yıldır temizlik işinde profeyonel kadromuzla mutlu müşteriler elde ederek işlerimizi büyütüyoruz. Her mutlu müşterimizin tavsiyesi ile müşteri portföyümüzü genişletmeyi, bayilik ağımızı çoğaltmayı başardık.

Ev Temizliği Şirketi Tavsiyesi

Ev temizliği şirketi bulmak çok daha zor bir süreçtir. Çünkü yaşam alanınız olan evinize haklı ve doğru olarak yoldan geçen herhangi birini almamalısınız. Bu sebeple titiz olmanızda haklısınız. Unimark ev temizlik şirketi olarak bizler, sürekli personellerimizle; sigortalı çalışanlarımızla ev temizliği hizmeti veren kurumsal ev temizlik şirketiyiz. Sürekli ve düzenli müşterilerimizle, haftalık, 2 haftada 1, ayda 1 gibi esnek çalışma şeklimiz vardır. Mevcut müşterilerimizin tavsiyesi ile ev temizliği şirketleri arasında hatrı sayılır önem derecesine yükselen şirketimiz kapasitesini her geçen gün büyütmektedir.

En çok tavsiye edilen temizlik şirketi Unimark olarak hizmet kalitemizi korumak için temizlik hizmetinin her adımını kontrol ediyoruz.

Tavsiye edilen ev temizlik şirketi Unimark olarak başarı hikayemizde rol bulan, bizi çevresine tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz