thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Unimark Temizlik Hizmetleri olarak; işletmeniz, binanız, firmanızın temizlik ihtiyaçları için sözleşmeli temizlik personeli temininde bulunuyoruz. Sözleşmeli temizlik personeli tek kişi olabileceği gibi, bir ekip de oluşturulabilir. Bu konuda çalışma alanlarımız sınırsız olup, her türlü temizlik hizmetiniz için sözleşmeli temizlik personel temininde bulunabiliriz.

Sözleşmeli Temizlik Personeli Süreci

Size ait bir alanda Sözleşmeli temizlik personeli çalıştırmak için,karşılıklı görüşmeler yapılarak fiyat belirlenir ve sözleşme hazırlanır. Sözleşmede gerekli görülmesi halinde sözleşmeli temizlik personelinin kullanacağı ürünler, ekip ve ekipmanlar eklenebilir. Eklenmesi halinde gerekli 1. kalite ürünler sipariş verilir.

İstediğiniz özellik ve yetkinlikteki temizlik personelleri, insan kaynakları bölümümüzce özenle seçilerek, gerekli yasal işlemler tamamlanır ve personelin SGK girişi yapılır ve proje yöneticisi tarafından personel operasyona ulaştırılır.

Temizlik hizmetlerinin devam ettiği sürece belli aralıklarda kontroller yapılarak, personelin temizlik işinde performansı takip edilir. Müşteri ve personel memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışan firmamız, gerek görülmesi halinde toplantılar yaparak mevcut düzenin iyileştirilmesi veya korunması amaçlı görüşmeler yapmaktadır.

Yarı ve Tam Zamanlı Temizlik Personelleri

Temizlik hizmetlerinizde ihtiyacınız olan sözleşmeli temizlik personeli Unimark tarafından 6 Ay-1 Yıl sürelerinde sözleşmeli olarak sağlanır. İhtiyacınıza göre tam veya yarı zamanlı temizlik personeli talep edebilirsiniz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz