thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Ofis Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Bunun sebebi ise çalışanlar temiz ve hijyenik bir ortamda çalışmak istemeleridir.Sebebi ise çalışanların günün bir çok saatini ofiste geçirmeleridir. Özenli ve dikkatli çalışmalarımız profesyonel uzman ekibimiz tarafınca en uygun hijyenik araçlarımız ile sizlerin en iyi hizmeti alabilmesini amaçlıyoruz.

Küçük veya büyük ofis temizliği ihtiyaçlarınız olabilir. Unimark temizlik olarak alanınız için en uygun hizmet fiyatını sunarak çalışmalara başlıyoruz. Büyük alanlar için, ofisinizin gelip incelenmesi gerekebilir bu sebepten ötürü, temizlik hizmetlerinde profesyonel bir ekip arkadaşımız keşif yaparak sizlere en iyi şekilde ofis temizliği hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ofis temizliği

Ofis Temizliği Firmaları

  • Ofis Temizliği yaparken eşyalarınıza kesinlikle zarar vermiyoruz.
  • Ofisinizdeki duvarlar, çerçeveler, camlar, dolaplar tamamen temizlenmektidir.
  • Elektronik cihazların temizliği ekstra özen gösterdiğimiz konulardandır.
  • Çalışma saatinize en uygun programı size sunuyoruz.
  • Tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.

Ofis temizliği firmaları arasında yer alan firmamız, uzun yıllar temizlik hizmetlerinde profesyonelliği ile büyük firmalara ofis temizliği hizmeti sunmuş bir firma olmuştur. Ofis temizliği firmaları arasında kimi firmalar, sigortasız, faturasız çalışanlar bulunmaktadır. Unimark temizlik olarak kurumsallığa önem veriyor, hem çalışanlarımız hem de firmamız adına sizlere garanti veriyoruz.

Temizlik önemlidir. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmayı amaçlıyoruz ve sizler için en iyi temizliği garanti ediyoruz.

Unimarkturk ofis temizliği hizmetinden uygun fiyatlarından yararlanabilmeniz için sitemizde bulunan iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz