thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Kurumsal Temizlik Firması

Kurumsal temizlik firmaları arasında önemli bir yere sahip firmamız Unimark temizlik ile, dış cephe temizliği, ev temizliği, fabrika temizliği, zemin temizliği, ofis temizliği, inşaat sonra temizlik hizmetleri gibi alanlarda profesyonel temizlik faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Temizlik firmalarının en büyük problemi güven sorunudur. Kendini temizlik firması olarak tanımlayan merdiven altı firmalar; çok uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunsalar da verdikleri hizmet göz önüne alındığında paranızı çöpe atmış olduğunuzu göreceksiniz.

Unimark temizlik şirketi olarak kurumsal temizlik firmaları arasında profesyonel hizmet sunan bir firma olarak dikkat çekiyoruz. Bireysel ev temizliği müşterilerimiz var olmakla birlikte, aynı zamanda kurumsal temizlik ihtiyacı olan firmalar da yoğunluktadır. Kurumsal temizlik ihtiyaçları genellikle; dış cephe temizlik, zemin temizlik, fabrika temizliği olmakla birlikte diğer taraftan inşaat firmalarının inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları da olabilmektedir.

Unimark kurumsal temizlik firması olarak ücretsiz keşif hizmetimizle müşterilerimiz tarafından tercih edilme olasılığımızı arttırıyor, daha fazla müşteri ediniyoruz. Her yeni müşterimiz mutlu referanslarımız arasında yerini alıyor ve beraberinde yeni temizlik işlerine yol açıyoruz.

Sektörün ihtiyacı temizlik hizmetlerinde, hem güvenilir, hem profesyonel hem de uygun fiyatlı çözümler üretmek vizyonu ile çıktığımız bu yolda her geçen gün yeni müşteriler ve tüm türkiyedeki bayilik ağımız ile büyümeye, gelişmeye ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz