thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

İstanbul Temizlik Firmaları

Unimark temizlik olarak hastane, banka, fabrika, avm temizliği başta olmak üzere tüm temizlik faaliyetlerinde profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. İstanbul temizlik firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, hizmet ve kalite anlayışını tüm Türkiyeye yayarak, tanınan ve bilinen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

İstanbulda temizlik hizmetleri sunduğumuz bazı ilçeler aşağıda belirtilmiştir.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Küçükçekmece, Sarıyer, Maltepe temizlik konusunda konusunda İstanbulda hizmet verdiğimiz ilçeler olup, İstanbulun tüm ilçelerinde temizlik hizmetlerimiz vardır.

İstanbulda temizlik hizmetleri sunan firmalar arasında yenilikçi yönleriyle ön plana çıkan firmamız, Unimark markası altında siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Zemin temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizlik, otel ve hastane temizliği konusunda uzmanlaşmış profeyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Unimark Temizlik Firması farkıyla İstanbulda profesyonel bir temizlik hizmeti almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bize telefon numaralarımızdan, iletişim formumuzdan veya Ücretsiz Keşif Formumuzdan ulaşabilir, İstanbul temizlik hizmetiniz için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz