thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

İnşaat Sonrası Temizliği

Tüm Bina, site, ofis, fabrika, okul, plaza yapılarının, İnşaat Sonrası Temizliği aşamasında ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize profesyonel yapımız,uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

İnşaat temizliği Hizmetlerimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. İnşaat sonrası oluşan moloz-hafriyat kalıntıları, zeminlere ve camlara bulaşan alçı çimento kalıntılarını temizlemek standart insan gücüyle hayli zaman alacak bir temizlik olacaktır.

Aslında bu kalıntıları temizlemek sanıldığı kadar zor değil. Nasıl mı?

İnşaat Sonrası Temizlik

inşaat sonrası temizlikİnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez, zeminlerin-camların inşaat kirlerinden arınıp daha güzel görüntüye kavuşmasını sağlıyoruz. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

İnşaat sonrası temizlik işleri genelde inşaat firmaların ihtiyacı olarak görülse de aslında öyle değildir. Unimark temizlik olarak, hem kurumsal inşaat firmalarının inşaat sonrası temizliği işlerini yapıyor, hem de tadilat ve inşaattan çıkmış olan bireysel müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

  • Boya, harç ve silikon gibi zor maddelerin cam yüzeylerinden herhangi bir zarar vermeden temizlenmesi
  • Doğalgaz peteklerinin buhar makinası ile temizlenmesi
  • Moloz, hafriyat gibi kaba inşaat pisliklerinin toplanıp atılması
  • Tüm camlar, kapı ve pencerelerin temizlenmesi, her türlü inşaat kalıntılarının toplanması ve anahtar teslim detaylı inşaat temizliği.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz