thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Hastane Temizliği

UNİMARK Temizlik, Hastane Temizliği ve Hastane Hijyeni ile sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz UNİMARK TEMİZLİK hastanelerde,sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

UNİMARK TEMİZLİK, Hastane temizlik hizmetleri konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 11 yıllık kurumsal yapımızla hastane temizlik hizmetleri işlerinizi tecrübeli kadrolarımızla yürütmekteyiz.

UNİMARK Temizlik Hastane Temizliğinde Sağlık bakanlığının yayımladığı en son genelgeler doğrultusunda sistem kurarak çalışmalarını yürütür, insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.

  1. Mutlak hasta memnuniyeti
  2. Hastane ziyaretçilerinin sağlığını korumak.
  3. Hastane personelinin sağlığını korumak.

Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak…

hastane temizliği

Hastane Temizlik Hizmeti

Hastane temizlik hizmetlerinde profesyonel firmamız Unimark Temizlik Şirketi, hastane odaları, ameliyathaneler, laboratuvarlar, röntgen odaları için profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Önemli referanslara sahip firmamız müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet vermekte ve bu şekilde her geçen gün referanslarını arttırmaktadır. Türkiyenin her yerinde temizlik hizmetlerini sürdüren firmamız Unimark, bayilik ağını her geçen gün geliştirmektedir.

İstanbul Hastane Temizliği

İstanbul hastane temizliği hizmeti sunan firmamız UnimarkTurk, bayilik ağımızın her geçen gün genişlemesiyle tüm Türkiyede hizmet vermektedir. Ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Bu sebeple uzman ekibimiz yerinizi canlı olarak görerek, yapılacak hastane temizliği fiyatını kesin ve net olarak size sunacaktır.

Hastane Temizliği Fiyatları

Hastane temizliği konusunda profesyonel ve uzman olan firmamız Unimark, temizlenecek alan konusunda detaylı bilgi aldıktan sonra fiyat vermenin daha doğru olduğunu düşünüyor ve ücretsiz keşif hizmeti ile fiyat bilgisi veriyor. Hastane temizliği için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişim formumuz üzerinden veya iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz