thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliğinde firma olarak, İstanbul içi-istanbul dışı ve tüm Türkiye çapında genel hizmetler sunmaktayız.

Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika temizliği; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Tesisiniz için profesyonel fabrika temizliği hizmeti almak, işinize ve işletmenize prestij katar, makinalarınızın ömrünü uzatır.

Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Ucuz olması için profesyonel firmalar yerine merdivenaltı fabrika temizliği yapan firmaları seçmek paranızı çöpe atmaktan başka bir şey değildir. Fabrika Temizliği hizmetlerinize uzman ekibimiz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

Unimark Temizlik olarak Tüm Türkiyede Fabrika Temizliği Hizmetleri sunan, en iyi ve en büyük temizlik şirketleri arasında olduğumuzu belirtiyoruz.

Fabrika Temizliği Firmaları

Fabrika temizliği firmaları arasında yer alan Unimark Temizlik firmamız, tüm türkiyeye fabrika temizliği hizmeti sunan sayılı temizlik firmaları arasındadır. Fabrika temizliği konusunda yüzlerce referansa sahip firmamız ile mutlu müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Fabrikalar için çalışmaya başlamadan evvel ücretsiz keşif hizmeti vererek, temizlenecek alanı görüyoruz, yapılacak temizlik hizmetleri konusunda detaylı bilgilendirme yapıyoruz ve öyle temizliğe başlıyoruz.

Ülke ekonomisine büyük katkıları olan fabrika ve tesislerinin önem ve değerini bilen UNİMARK LTD. ŞTİ. sizleri de referansları arasında görmekten onur duyar.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz