thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Ev temizliği

Unimarkturk ile uygun fiyatlarla ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği hizmetlerini alabilirsiniz. Ev temizliği Profesyonel uzman ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Tüm çalışanlarımız sabit personellerimizdir. Yaşam alanınız olan eviniz için en iyi ev temizliği hizmeti sunma amacı ile çalışan firmamızdan uygun fiyatlarla ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetimiz kapsamında çalışanlarımız düzenli, devamlı ve sigortalı çalışanlarımızdır. Unimark Temizlik olarak, Türkiyedeki temizlik şirketleri arasında kapsamlı ve her bölgede hizmet veren nadir şirketlerdeniz. Unimark temizlik olarak profesyonel temizlik anlayışını tüm Türkiyeye yayarak bayilik ağımızı genişletiyor, her ilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Temizlik hizmetlerimizden haftalık, 2 haftada 1, ayda 1 gibi seçeneklerle ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

ev temizliği

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği şirketi Unimark, İstanbulda tüm ilçelerde ev, villa, daire temizliği faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbulda yaşayan herkes için profesyonel temizlik hizmetleri, evlerinin temizliği için memnuniyet garantisi ile çalışmaya devam ediyoruz. En iyi ev temizlik şirketleri arasında yer alan Unimark çalışanları her gün yüzlerce evi pırıl pırıl yapıyor, sizlere de temiz bir evi %100 güvence ile sunuyor.

Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliği firmaları arasında yer alan firmamız Unimark Temizlik Şirketi uzun yıllar edinmiş olduğu sektörel tecrübe ile binlerce müşteriye ulaşmış ve ev temizliği hizmetini tamamlamıştır. Ev temizliği hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunun bilincinde ve bu profesyonellikle temizlik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ev Temizliği Fiyatları

En iyi fiyat garantisi ile ev temizliği hizmetleri sunan firmamız, diğer ev temizlik firmalarına göre çok daha uygun fiyatlarla ev temizliği imkanı sunmaktadır. Hizmet fiyatlarımız uygunken, kaliteden kesinlikle taviz vermiyor; size profesyonel temizliği vaad ediyoruz.

 • Standart fiyatlarla çalışmaktayız.
 • Fiyatlarımız dairenizin, evinizin, villanızın büyüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Saatli olarak ( 09:00 - 18:00 ) haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.
 • Büyük daireler için personel sayımızı arttırıyor, fiyat da buna göre artmaktadır.
 • Fiyatlar ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatlarımız

 • 1 kişi Günlük 140 TL
 • 2 Kişi Günlük 250 TL
 • 3 Kişi Günlük 320 TL

Ev Temizliği Neleri Kapsamaktadır?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ev temizliği fiyatlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak eğitimlidir. Temizlenmesi gereken yerleri sizin yönlendirmeniz ile temizlemekle mükelliftirler.

Ev Temizliği Aşamaları

 • Cam Temizliği
 • Mutfak Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Ev Genel Temizlik
 • Zemin Temizliği
 • Duvar Silimi

Kaliteli ve profesyonel bir ekipten hizmet alabilmek için sitemizin üst kısmında bulunan iletişim bölümünü veya telefon numaramızdan bize ulaşarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile sizin istediğiniz gün ve saatlerde yapıyoruz. Dilerseniz siz evdeyken, dilerseniz de siz evde yokken temizlik hizmetlerimizi sunabiliriz.

Küçükçekmece ev temizliği, bakırköy ev temizliği, şişli ev temizliği, ataşehir ev temizliği, beylikdüzü ev temizliği, avcılar ev temizliği, esenyurt ev temizliği, maltepe ev temizliği, mecidiyeköy ev temizliği, nişantaşı ev temizliği.

PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz