thumbs-iconPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SERVİSİ

clock-iconPAZARTESİ - CUMARTESİ (08:00 - 18:00) PAZAR (10:00 - 18:00)

mobile-icon

ÜCRETSİZ DANIŞMA VE TEKLİF İÇİN 0 (212) 601 0077

info@unimarkturk.com

Banka Temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir. Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur.Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

Banka Temizlik Şirketleri

Banka temizlik şirketleri arasında önemli bir yere sahip firmamız Unimark ile bankanız için sürekli veya tek seferlik temizlik taleplerinde bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten hemen sonra, bankanız için keşifde bulunarak fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde dilerseniz sözleşme kapsamında temizlik faaliyetlerimize başlıyoruz. Banka temizliği hizmetimizi dilerseniz gün içinde müşteriler varken de gerçekleştirebileceğimiz gibi aynı zamanda mesai saatlerinden sonra da yapabilmekteyiz.

İstanbul Banka Temizliği

İstanbul her bölge ve semtte bolca bankanın bulunduğu metropol kenttir. Bu kadar fazla sayıda banka için yoğun temizlik talebi gelmektedir. Bu sebeple firmamız Unimark İstanbul banka temizliği konusunda profesyonelleşmiş ve uzmanlaşmıştır.

Aynı zamanda unimark olarak tüm Türkiye'de bayilik ağımızı genişletiyoruz, Tüm Türkiye'de banka temizliği faaliyetleri sunuyoruz.

Banka Temizliği Firmaları

Banka temizliği firmaları arasında güçlü referanslara sahip firmamız ile siz de profesyonel ve kaliteli hizmet alabilirsiniz, dilerseniz kesintisiz bir ortamda düzenli olarak temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Banka Temizlik Hizmetinin Kapsamı

  • Bankadaki çöp kutuları, küllükler, yerlerdeki çöpler toplanır ve eşyaların tozu alınır.
  • Elektronik cihazlar büyük hassasiyetle kuru bezle temizlenir.
  • Zemin temizliği de banka temizlik hizmetinin detaylarından biridir.
PAZARTESİ - CUMARTESİ
08:00 - 18:00
PAZAR
10:00 - 18:00
0 (212) 601 0077
Soru sorabilir ve detaylı destek alabilirsiniz